Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

LAUMA

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Historia e markës LAUMA filloi në vitin 1971 në Letoni; që i përkon edhe periudhës kur u zgjodh emri përkatës i markës - sipas një zane të quajtur Lauma. Që atëherë, marka u bë e famshme në të gjithë Bashkimin Sovjetik, duke i bërë zemrat dhe trupat e femrave të bien në dashuri me të brendshmet e tyre dhe duke u bërë një lider midis prodhuesve të tjerë, falë cilësisë dhe stilit të shkëlqyer. Në vitin 2005 në Liepaja marka u riemërua LAUMA LINGERIE, duke mbajtur traditat më të mira të dizajnit dhe prodhimit letonez.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu