Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

INTERSPORT

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

INTERSPORT, rrjeti më i madh i dyqaneve multibrand sportiv, me mbi 6000 dyqane në të gjithë botën, i përfaqësuar në tregun shqiptar nga kompania e mirënjohur ‘Balkan Sport’, mban pozicionin lider në tregtimin e produkteve sportive edhe në Shqipëri. Disa prej markave që do të gjeni në dyqan janë: adidas, Reebok, NIKE, Puma, Asics, Mares, Head, Mckinley, Arena, Speedo, Energetics, Firefly, Icepeak dhe shumë të tjera. INTERSPORT ofron një gamë të gjerë produktesh për sporte të ndryshme si: vrap, futboll, basketboll, tenis, not, zhytje, fitness, palestër, sporte malore, ski apo sporte urbane. Cilido qoftë sporti juaj i preferuar apo niveli juaj i praktikës, nëse kërkoni teknologjinë dhe tendencat e fundit, ndërthurur me komoditetin dhe cilësinë maksimale, markat e INTERSPORT kujdesen të përmbushin gjithë pritshmëritë tuaja.

INTERSPORT | The Heart of Sport

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu