Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

HEXAGONA

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Hexagona është dyqani më i ri në TEG për çanta dhe këpucë franceze. Blerja e këpucëve për të gjithë familjen është më e lehtë kur keni përpara zgjedhjet e duhura. Nëse keni nevojë për një palë këpucë të përsosura për t'u veshur në përditshmërinë tuaj ose një festë, dyqani 'Hexagona' ka zgjedhje të panumërta. Dyqani ideal për çanta lëkure të mrekullueshme ose këpucë plot stil për meshkuj, femra dhe fëmijë!

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu