Orari: 10:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

H&M

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

H&M është një markë e modës, duke ofruar stilet më të fundit dhe frymëzimin për të gjithë. Me çmimin, cilësinë dhe qëndrueshmërinë e saj, H&M ofron botën e modës dhe dizajne në mënyrë të qëndrueshme, duke i bërë të mundur të gjithëve të eksplorojnë stilin e tyre personal! H&M hyri në tregun shqiptar në vitin 2023 duke hapur dyqanin e saj të parë në TEG Mall, duke ofruar veshje të modës dhe cilësisë me çmimin më të mirë në një mënyrë të qëndrueshme për femrat, meshkujt dhe fëmijët.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu