Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

GUESS

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Nëse do të dëshiroje të krijoje markën ideale të modës, mund të vendosje të kombinoje joshjen legjendare të Hollywood-it me një grimcë të elegancës së natyrshme franceze. Kjo është ajo që vëllezërit Marciano bënë 40 vite më parë kur themeluan GUESS. Që atëhere, GUESS është rritur nga një pioner i xhinseve në një markë globale të modes, I mbështetur në marketingun sensual dhe plot zell që e ka kthyer në ikone. Sot, GUESS numëron mbi 1.500 dyqane në mbarë botën dhe ofron koleksione për meshkuj, femra, dhe fëmije, dhe gjithashtu aksesorë si bizhuteri, parfume, syze dhe ora, si edhe këpucë dhe çanta.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu