Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

GELOSIA

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Gelosia si frymëzim i pasionit për të krijuar stolitë më të shkëlqyera. Është themeluar për të shërbyer me bizhuteri të sofistikuara klientëve të saj që kërkojnë klasiken dhe bashkëkohoren. Cilësia e lartë e bizhuterive Gelosia është marrë nga një përzgjedhje e veçantë e materialeve më të çmuara, teknikave të përparuara të prodhimit, vëmendjes ndaj detajeve dhe prodhimit të ekspertëve të zejtarisë. Stolitë e jashtëzakonshme Gelosia, vijnë si rezultat i dizajnit kreativ që fillon me një koncept të pasqyruar nga emocionet dhe dëshirat e një gruaje dhe stili i guximshëm dhe elegant.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu