Orari: 09:00-22:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

EGJEU

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

‘’Egjeu’’,pjesë e Kanellas group, merret me prodhim tekstilesh të ndryshme kryesisht ato të hotelerisë dhe turizmit. Me një eksperiencë 50 vjeçare në treg, Egjeu ka shtrirë punën e saj brenda dhe jashtë Greqisë.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu