Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

BEAUTY & THE CITY

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

Beauty & The City është një kompani me pakicë që operon në Shqipëri dhe që ofron për ju parfume dhe produkte kujdesi. Përbërja dhe make-up i cilësisë më të lartë në tregjet shqiptare dhe ne vazhdojnë të udhëheqin me partnerët e tyre të mrekullueshëm.

Beauty & The City punon me krenari me marka të tilla si Tom Ford, Chanel, Prada, Gucci, Guerlain, Acqua Di Parma, Bvlgari, Armani, Lancome, Estee Lauder, Clinique, Yves Saint Laurent, Jean Paul Gaultier, Versace, Paco Rabanne etc.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu