Orari: 10:00-21:00
Home
  • DYQANE
  • GASTRONOMI
    • Bare
    • Restorante
    • Fast food
sq
  • en
Slide 1 of 1

Aqua Marine

Orari

E Hënë – E Premte 10:00 – 22:00

E Shtunë – E Dielë  09:00 – 22:00

AQUAMARINE nga Prilli 2015 në TEG. AQUAMARINE është sot një realitet i konsoliduar, i njohur për cilësinë, stilin dhe kërkimin e vazhdueshëm në botën e modës së meshkujve. Misioni i markës është të përmbushë kërkesat e look-ut total të imazhit të një mashkulli, në anën e tij formale dhe jo formale, e përshtatshme për raste të rëndësishme, si edhe për kohën e lirë. ‘’AQUAMARINE’’ është një pikë referimi për të gjithë ata që kërkojnë siguri dhe besueshmëri në cilësi dhe stilim, duke zgjedhur copat më me vlerë dhe me një prodhim perfekt. AQUAMARINE është i pranishëm në tregun shqiptar me dyqanet e tij, i konceptuar në një mënyre krejtësisht të veçantë dhe cilësor siç janë dhe të gjithë produktet që e përfaqësojnë.

Qëndroni gjithmonë të informuar!
Regjistrohuni sot dhe merrni oferta ekskluzive, kupona dhe surpriza pafund!

Regjistrohu